obchod@sicco.cz +420 321 713 257

Diplomy zdarmaDiplomy zdarma

Diplomy jednotlivých sportů naleznete v odděleních níže nebo v levém sloupci této strany. 

Diplomy značky GLADIATOR si můžete také stáhnout sami a zcela ZDARMA z našeho e-shopu a vytisknout si je na vlastní tiskárně doma.

Pokud chcete na diplom umístit text, logo nebo jakýkoli obrázek, můžete si diplom zakoupit v oddělení DIPLOMY.

Řazení a filtry
Zobrazení:
Zboží označené jako

Diplomy jednotlivých sportů naleznete v odděleních nahoře nebo v levém sloupci této strany. 

Diplomy ke stažení zdarma

Plánujete sportovní událost, či jinou aktivitu a byli byste rádi, aby si účastníci odnesli něco na památku? Mimo naší stálou nabídku nejrůznějších sportovních cen a jiných upomínkových předmětů jsme pro vás připravili různé varianty diplomů a pamětních listů, které si můžete ZDARMA stáhnout zde na našich webových stránkách.

Diplom můžete jednoduše stáhnout do počítače a v pohodlí vašeho domova vytisknout na klasický kancelářský papír. Skvělé využití pro dětské tábory, soukromé i firemní akce a téměř veškeré sportovní aktivity, jako například fotbalová utkání, hasičské a rybářské závody, běh, bowling aj.

Diplomy je možné vytisknout také přímo u nás. Nabízíme vám tisk na papíry vyšší gramáže. Papír je méně průsvitný a pevnější vůči ohybu i tahu. Vaši objednávku rádi vyřídíme na našich pobočkách nebo přímo zde na webu přes objednávkový formulář. Kvalitní tisk diplomu vám poskytujeme již od 15 Kč/ks.

Doufáme, že se vám podaří vybrat z naší široké nabídky diplomů ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Ať už se rozhodnete využít možnost stažení ZDARMA či tisk přímo u nás, věříme, že vhodně vybraný diplom nebo jiný upomínkový předmět, bude nejen skvělou památkou, ale i reprezentací vašich událostí, aktivit, aj. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.