obchod@sicco.cz +420 321 713 257

EmblémyEmblémy

Emblémy jednotlivých sportů naleznete v odděleních níže nebo v levém sloupci této strany. 

V tomto oddělení můžete koupit MINI a MAXI emblémy, které se dají vkládat do medailí, některých pohárů, talířů a plaket. Vybrat si můžete z široké nabídky emblémů téměř všech sportovních odvětví. Celý nákup je velmi jednoduchý a rychlý.

Řazení a filtry
Zobrazení:
Zboží označené jako

Sportovní emblémy

Potřebujete z neutrálního sportovního poháru, medaile nebo sportovní trofeje udělat konkrétní typ pro váš sport, turnaj, koníček nebo aktivitu? Jestliže ano, tak je zde ta pravá volba sportovního emblému.

Sportovní emblém si můžete vybrat při koupi našich pohárů, medailí nebo trofejí. Plánujete nějaké závody, tábory, utkání, soutěže? Vyberte si u nás ten vhodný emblém pro vaši událost. Budete chtít emblém v podobě běžce, luku, ryby, zvířete nebo pouze číslice? Nic není u nás problém. Na našem e-shopu si určitě vyberete ten, který bude splňovat vaše požadavky.

Emblémy máme samozřejmě ve zlatém, stříbrném a bronzovém stylu. Pokud by nastala situace, že si z našeho pestrého výběru nevyberete nebo nechcete již hotový emblém, není pro nás žádný problém potisknout vám emblém dle vlastního přání. Obrázek nám můžete zaslat mailem nebo přinést na flash disku přímo k nám na pobočku. Potisk emblému realizujeme jak v černobílém, tak v plnobarevném provedení.

Sportovní emblémy máme ve velkém (50 mm) a malém (25 mm) provedení. Malý emblém u nás seženete za 7 Kč/ks a velký emblém za 13 Kč/ks. Potisk individuálního emblému vám rádi zrealizujeme za 10 Kč/ks.

Naše emblémy si můžete vybrat, jak jsme již zmínili, na našich stránkách nebo na našich pobočkách v Kolíně, Praze a v Plzni. Velice rádi vám s emblémy či potiskem poradíme nebo vybereme ten pravý dle vašich požadavků.

Budeme se těšit na vaši návštěvu na našich pobočkách nebo na váš nákup přes e-shop. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonu nebo mailem.