obchod@sicco.cz +420 321 713 257

SoškySošky

Sošky jednotlivých sportů naleznete v odděleních níže nebo v levém sloupci této strany. 

V tomto oddělení můžete koupit sportovní sošky. Vybrat si můžete z mnoha sportovních odvětví nebo některou z univerzálních sportovních sošek. Pro snažší výběr jsme rozdělili sportovní sošky do kategorií dle sportů. Tyto kategorie naleznete v levém sloupci tohoto oddělení. Sošky značky Gladiátor jsou na skladu a mohou být ihned expedovány. Celý nákup je velmi jednoduchý a rychlý. 

Vámi zvolenou sošku lze také umístit na poklici jakéhokli poháru s poklicí. U malých pohárů je nutné mít na zřeteli proporcionální velikosti poháru a sošky.

Řazení a filtry
Zobrazení:
Zboží označené jako

Sportovní sošky

Už víte, jakou správnou sportovní cenu si u nás vyberete? Co kdyby to byla soška? Soška je skvělou volbou, jak někomu darovat přesně ten sport či jinou aktivitu v podobě sošky, kterou potřebujete přesně vyjádřit.

Můžete sošky využít například na turnaj, zahájení nebo ukončení sezóny, pěvecké soutěže, rybářské nebo hasičské závody, fotbalová utkání, kuželky i šipky a spousta dalších typů sportovních sošek v provedení dle vašeho zájmu.

A co třeba taková krásná soška hollywoodského Oskara? Soška Oskara je výborným výběrem, jak ocenit vašeho partnera nebo příslušníka v rodině, že právě on/ona je pro vás tím nejlepším „hrdinou“. Soškou Oskara můžete také obdarovat někoho, kdo má největší úspěchy.

Budete si přát malou nebo velkou sošku? Z naší široké škály sportovních sošek si zajisté vyberete tu, která vám bude vyhovovat ze všeho nejvíce. Na sošku lze umístit štítek, který vám rádi potiskneme textem, jaký si sami zvolíte. Štítek s potiskem poskytujeme od 20 Kč / ks.

Druhy sportovních sošek si můžete prohlédnout na našem e-shopu nebo na našich pobočkách v Kolíně, Praze nebo v Plzni. Určitě si najdete právě tu pravou. Pokud byste si s volbou sošky nevěděli rady, rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

Věříme, že s našimi sportovními soškami budete spokojeni a budeme se těšit na vaši návštěvu a váš nákup.