obchod@sicco.cz +420 321 713 257

Poháry - kusyPoháry - kusy

V tomto oddělení můžete koupit jednotlivé sportovní poháry, ale také celé sady. Vybrat si můžete poháry bez poklic nebo s poklicemi. Veškeré podrobnosti naleznete v detailu daného poháru.

Pro snažší výběr jsme rozdělili poháry do čtyř základních kategorií, které naleznete v levém sloupci, případně si cenovým filtrem můžete zúžit naši nabídku dle svých možností. Celý nákup je velmi jednoduchý a rychlý.

Řazení a filtry
Zobrazení:
Zboží označené jako

Sportovní poháry a ceny

Chystáte se pořádat sportovní či jiné aktivity a hledáte ten pravý sportovní pohár pro vítěze? Pokud ano, tak jste na správné stránce našich sportovních pohárů a cen – www.sportovniceny.cz

Pro úspěšné soutěžící a účastníky různých závodů a jiných aktivit máme pestrou škálu sportovních pohárů. Univerzální sportovní poháry můžete doplnit emblémem, který bude vystihovat váš sport, závody, klubové akce, chovatelství aj. nebo vám můžeme natisknout vámi zvolený obrázek. Každého jistě potěší hmotná odměna, kterou si bude moci odnést a vystavit doma na svou poličku sportovních vítězství.

Samozřejmostí jsou různé velikosti sportovních pohárů, kde můžete zvolit variantu např. od prvního až po třetí místo či vámi vybrané poslední místo. Budete chtít sportovní poháry s poklicí, bez poklice, s oušky nebo bez oušek, menší, větší podstavec? Podstavec z mramoru, dřeva - mahagon, plastový černý? Zajisté si vyberete ten, který bude splňovat všechny vaše požadavky.

Sportovní poháry si můžete vybrat osobně na našich pobočkách v Kolíně, v Praze a nyní i nově v Plzni nebo jednoduše přes náš objednávkový formulář na našem e-shopu, kde si v pohodlí vašeho domova vyberete vhodný sportovní pohár pro vaši událost.

Pokud si nebudete vědět rady nebo se nedokážete rozhodnout, náš tým vám velice rád a ochotně pomůže s výběrem sportovních pohárů. Můžete s námi komunikovat osobně, mailem i po telefonu. Budeme se těšit na vaši objednávku!