obchod@sicco.cz +420 321 713 257

MedaileMedaile

V tomto oddělení naleznete na prodej sportovní medaile Gladiátor. Medaile jsou obvykle nabízeny ve zlatém, stříbrném a bronzovém provedení. Ke každé medaili si můžete vybrat barvu stuhy. Do většiny medailí si můžete zároveň objednat i emblém podle vaší potřeby. Barvu medaile, stuhu i emblém Vám postupně nabídne nákupní průvodce e-shopu v detailu každé medaile. Celý nákup je velmi jednoduchý a rychlý.

Řazení a filtry
Zobrazení:
Zboží označené jako

Sportovní medaile

Zvažujete jakou správnou cenu za nejlepší místa pro vaši sportovní či jinou událost zvolit? Co kdyby to byly právě sportovní medaile? Jsou perfektní volbou, jak ocenit malé i velké závodníky, sportovce, ale třeba i děti na táborech. Na našich stránkách www.sportovniceny.cz si jistě vyberete tu nejlepší možnou volbu pro vaše události.

Slaví u vaší rodiny někdo významné jubileum nebo chcete dát svému nejbližšímu věcný dar v podobě pamětní medaile? I to je u nás možné. Můžete si nechat vytisknout vlastní text či obrázek na tuto medaili.

Mnoho z vás jistě ocení u medaile možnost vlepení vhodného emblému z přední strany a potisku na zadní stranu, jiní však mohou preferovat jen samotnou sportovní medaili. Nic není pro nás problém. Budeme se snažit vyhovět vašim požadavkům, jak jen to bude možné. Sportovní medaile lze u nás sehnat již od 9 Kč/ks!

Většina našich medailí je vyrobena z materiálu Zamak – největší podíl je zinek a dále slitina mědi, hliníku a hořčíku, proto jsou medaile pevné a zároveň kvalitní. Máme opravdu velký výběr z mnoha druhů a typů medailí. Samozřejmostí jsou základní tři barvy: zlatá, stříbrná a bronzová.

Pro nejmenší můžou být vhodnou variantou naše ČOKOLÁDOVÉ MEDAILE (provedení ve zlaté a červené barvě), kde na medaile je připevněna stuha – trikolora a zároveň si ji děti mohou sníst jako dobrůtku za odměnu.

K našim medailím máme na výběr z několika druhů stuh. Klasická trikolora asi nepřekvapí nikoho ale, co třeba taková zlatá, stříbrná a bronzová? Výběr je skutečně veliký! Tak jaké budou pro vás ty pravé? Tříbarevné, dvoubarevné nebo jednobarevné? Budete je chtít potisknout či nechat bez potisku? Stuhy ke sportovním medailím lze u nás zakoupit již od 7 Kč/ks. Potisk zrealizujeme za 10 Kč/ks (jedna strana).

Sportovní medaile si můžete zakoupit samostatně nebo se stuhami na našich pobočkách. Pokud nechcete trávit čas chozením do našich obchodů, můžete k objednávce využít objednávkový webový formulář na našem e-shopu a využít doručení přímo na vaši adresu. Veškeré vaše dotazy ohledně medailí i jiných sportovních cen vám rádi zodpovíme telefonicky, mailem i osobně na našich pobočkách v Kolíně, v Praze a v Plzni.